O nas

Firma AMIGO powstała w 1993 roku. Przez te wszystkie lata działalności pracowaliśmy nad tym, aby stać się najlepszą placówką usługową w branży sitodrukowej w całej stolicy. Udało się to dzięki licznym szkoleniom, które pozwoliły nam na rozszerzenie kompetencji pracowników. W ten sposób dzisiaj możemy pochwalić się wieloma ciekawymi projektami i realizacjami. Naszym celem jest dalsze rozwijanie oferty oraz sprostanie oczekiwaniem nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, co daje nam całkowitą pewność, że będą Państwo zadowoleni. Nasze walory dostrzegają wszyscy nasi Klienci i dają tego wyraz poprzez długoletnią współpracę.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

Zadowolenie Klientów przynosi nam wiele satysfakcji, dlatego chcemy stworzyć miejsce, gdzie mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę. Wyznajemy zasadę, że najwyższa jakość realizowanych zleceń oraz przestrzeganie wcześniej ustalonych terminów to podstawa dobrych relacji z każdym Klientem. Regularne szkolenia oraz zdobyte doświadczenie pozwalają nam przygotować solidne i eleganckie wydruki. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci mają różne oczekiwania, dlatego jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszy rodzaj wydruku w zależności od Państwa potrzeb.

Nowoczesne wyposażenie drukarni

Zdajemy sobie sprawę, że do realizacji projektów potrzebny jest odpowiedni sprzęt. Aby w pełni spełnić Państwa wymagania, inwestujemy w urządzenia pozwalające na wykonanie sitodruku najlepszej jakości w bardzo krótkim czasie. Dzięki temu możemy podjąć się nowych zleceń. Nasze sitodruki znalazły się w już w wielu miejscach w Warszawie. Takie zaufanie bardzo nas cieszy i zachęca do ciągłego rozwoju. Wszystkich zainteresowanych owocną współpracą zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy najlepszą drogę do realizacji Państwa projektów.